Konopná mast Fitcann a její možnosti

Přírodní léčba si opět získává své místo v moderní medicíně, čemuž se nemůžeme divit – vždyť už naši předkové využívali sílu bylin, které nám nabízí sama příroda. Dnes bychom se rádi zaměřili na přírodní konopnou mast Fitcann s obsahem plného spektra kanabinoidů a dalších zdraví prospěšných látek. Produkt byl původně vyvinutý pro sportovce, nicméně jak se budete moci přesvědčit, své využití může najít prakticky u každého z nás. Na jaké výhody bychom se měli zaměřit a proč je nejdůležitějším prvkem přítomnost všech konopných látek?

Mast z konopí pro lokální použití

Dnes máte několik způsobů, jak lze využívat terapeutických účinků konopí. Můžete dát přednost extraktům, koncentrátům, olejům, tinkturám, krémům, květům nebo třeba konopným mastem. Výhoda produktů pro lokální použití, kam řadíme i konopné masti, spočívá v přímé aplikaci na postižené místo, kde mohou absorbováním přes kůži látky okamžitě začít působit. Díky kombinaci kanabinoidů, jako jsou CBD, CBG, THC (max 0,3 %), CBN nebo CBC, a dalších látek dochází k maximalizaci účinků každé jedné sloučeniny – jedná se o takzvaný doprovodný efekt. Objevením kanabinoidních receptorů typu CB2 v kůži navíc získala lokální konopná léčba úplně jiný rozměr.

(Pozn.red.: Na území České republiky je konopí a produkty s obsahem THC nad 0,3 % nelegální. Článek má pouze informativní charakter, nenabádá čtenáře k užívání THC).

Výhody konopné masti Fitcann

Při výběru surovin a výrobě konopné masti bylo hlavním cílem vytvořit preparát vhodný pro sportovce, u nichž dochází ke zvýšené zátěži svalstva, případně povrchovým zraněním. Kanabinoidy mají schopnost regenerovat svaly, šlachy a úpony, snižovat svalové napětí (spasticitu), tlumit bolest a zmírňovat zánět. Díky antibakteriálnímu účinku je konopnné masti vhodné také jako pomocný prostředek při léčbě odřenin, kožních defektů, popálenin nebo jizev. Výčet možností, jak lze konopné masti využít, naznačuje, že nejen sportovci mohou těžit z jejích předností. Chybu neuděláte ani v případě, vezmete-li si mast Fitcann s sebou v létě na rodinný výlet k řece, kde hrozí bodnutí hmyzem. Zklidňující, analgetické a protizánětlivé účinky vám jistě přijdou vhod. V chladnějších měsících bývá pokožka náchylnější k ekzémům nebo tzv. chladové alergii. Konopná mast dokáže vytvořit ochranný film na kůži, takže jste před mrazem chráněni tím nejlepším možným způsobem.

Od sportu odbočíme k problémům, s nimiž má více méně zkušenosti každý z nás – řeč je o akné. Nemusíte zrovna procházet obdobím puberty, abyste se potýkali s pupínky či hnisavými vřídky, kterým se odborně přezdívá papuly. Příčinou jejich vzniku je nadprodukce kožního mazu, jehož přirozenou funkcí je odvádět nečistoty a mrtvé kožní buňky pryč z těla. Příliš mnoho mazu ucpává kožní póry, načež dochází k hromadění nežádoucích látek, až nakonec vzniká zánět. Kanabinoidy, především CBD, regulují tvorbu kožního mazu, díky čemuž předchází akné. Zdravotní potíže tohoto rázu často souvisí s nízkým sebevědomím, nicméně konopná mast tímto způsobem může poskytnout řešení a vrátit vás zpět do života.

 

fitcann

Složení konopné masti

Z výše uvedených informací již víte, že konopná mast Fitcann obsahuje plné spektrum kanabinoidů neboli full spectrum, ale to nejsou jediné látky, kterým vděčíme za výsledný terapeutický efekt. Významnou složkou je například Kostival lékařský (Symphytum officinale) – léčivá rostlina používaná zhruba od 12. století při léčbě povrchových zranění, zlomenin, vředů a zanícených ran. Nesmíme zapomenout na Levanduli (Lavandula) co by vonnou složku masti, která nadto disponuje antiseptickým, repelentním a protizánětlivým účinkem. Aby bylo dosaženo ideální absorpce a byla naplněna naše touha po stoprocentně přírodním produktu, dali jsme přednost rostlinným voskům před syntetickou vazelínou (směsí uhlovodíků na bázi ropy). Je nám ctí, představit vám ryze přírodní mast s plným spektrem konopných látek pod značkou Fitcann.

Prohlédnout mast v e-shopu: https://www.fitcann.cz/fitcann-ointment

Reference čtenáře Jirky

Zdravím tým Fitcannu!

Více než rok a půl jsem měl problém se zarudlou pokožkou vedle nosu. I když jsem si hlídal potraviny a vše, co vstupuje do mého těla, ráno po probuzení byla vždy katastrofa se na to dívat. Občas jsem měl kůži oloupanou a nevypadalo to vůbec dobře. Zvlášť když se jako influencer musím někdy i vyfotit, abych plnil povinnosti na sociálních sítích. Taky mě to místo dost pálilo, když jsem se namazal krémem a bylo jedno, jestli je to krém přírodní nebo z lékárny. Nedávno jsem dostal od Davida mast, abych vyzkoušel sílu konopí ukrytou ve Fitcann ointment. Přestože jsem byl skeptický k novým trendům, musím podotknout, že jste mi pomohli, a to v podstatě během pár hodin. Myslel jsem si, že je to spíše náhoda, ale už desátý den jsem bez kožního problému a vypadá to, že se místo naprosto uklidnilo. Dokonce si toho všimla i přítelkyně. Mast si nanáším 3krát denně a opravdu koukám. Je fajn, že je to vazelína bez chemických látek. Budu s ní natírat i dítě. Perfekt, klobouk dolů, přátelé!

Moc vám děkuji a fandím výrobkům Fitcann. Jsem váš velký fanoušek!

Pokud chcete, klidně tuto referenci využijte pro svou potřebu, protože i když jsem se v duchu smál, když mi ji David dával, tak dnes jsem chodící reklama.

Jirka

 

„Těší nás, že produkty Fitcann zákazníkům pomáhají při jejich cestě za lepšími výsledky, při relaxaci a v každodenním životě. Je důležité si uvědomit, že svalstvo, šlachy a úpony potřebují relaxovat stejně jako celé tělo. Buďte silní a připraveni na další výzvy! Zvládnete je! Soustřeďte se!“ Tým Fitcann

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení