Trápí vás suchá a podrážděná pokožka? Přečtěte si referenci, kterou oceníte!

Zdravím tým Fitcannu!

Více než rok a půl jsem měl problém se zarudlou pokožkou vedle nosu. I když jsem si hlídal potraviny a vše, co vstupuje do mého těla, ráno po probuzení byla vždy katastrofa se na to dívat. Občas jsem měl kůži oloupanou a nevypadalo to vůbec dobře. Zvlášť když se jako influencer musím někdy i vyfotit, abych plnil povinnosti na sociálních sítích. Taky mě to místo dost pálilo, když jsem se namazal krémem a bylo jedno, jestli je to krém přírodní nebo z lékárny. Nedávno jsem dostal od Davida mast, abych vyzkoušel sílu konopí ukrytou ve Fitcann ointment. Přestože jsem byl skeptický k novým trendům, musím podotknout, že jste mi pomohli, a to v podstatě během pár hodin. Myslel jsem si, že je to spíše náhoda, ale už desátý den jsem bez kožního problému a vypadá to, že se místo naprosto uklidnilo. Dokonce si toho všimla i přítelkyně. Mast si nanáším 3krát denně a opravdu koukám. Je fajn, že je to vazelína bez chemických látek. Budu s ní natírat i dítě. Perfekt, klobouk dolů, přátelé!

Moc vám děkuji a fandím výrobkům Fitcann. Jsem váš velký fanoušek!

 

Pokud chcete, klidně tuto referenci využijte pro svou potřebu, protože i když jsem se v duchu smál, když mi ji David dával, tak dnes jsem chodící reklama.

Jirka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení