FITCANN Bio konopné tobolky s vitamínem E, RAW

Naše bio tobolky jsou vhodné pro vegany a vegetariány, kterým chybí EMK z živočišných zdrojů. Produkt je vhodný pro celou rodinu. Oceníte také obsah významného antioxidantu, vitamínu E, který se uplatňuje při snižování rizik spojených se srdečními a cévními chorobami. Obliba konopného oleje při zmíněných onemocněních prudce roste. 

Momentálně nedostupné
420 Kč
Kategorie: Produkty

Konopný olej obsahuje pro lidské tělo ideální poměr nenasycených mastných kyselin (EMK) omega 3, omega 6 a omega 9, které se také říká kyselina olejová. Tyto známé mastné kyseliny podporují mnoho životně důležitých funkcí v našem těle. Organismus si je nevyrábí sám, a tak je musíme doplňovat vlastními silami. Nejen, že tyto kyseliny podporují mozkovou činnost a ovlivňují paměť, některé z nich mají dokonce protizánětlivé účinky nebo snižují riziko srdečních onemocnění. Nenasycené mastné kyseliny omega-3 redukují shlukování krevních destiček, roztahují cévy, pomáhají snižovat krevní tlak, hladinu cholesterolu a stabilizují srdeční arytmii. Jsou něco jako izolační materiál obklopující nervová vlákna. Vnitřně užívaný konopný olej ze semen má také tu vlastnost, že pomáhá vyživovat pleť, vlasy a nehty.

 

Komu tobolky Fitcann doporučit?

Sportovcům, kteří zvyšují výkon.

Lidem s lupénkou a kožními defekty!

Všem, kteří si budují pevné zdraví a věří v přírodní doplňky.

Lidem během chemoterapie a následně po ní.

Lidem s vyšší fyzickou zátěží a seniorům.

Studentům i těm, kteří žijí ve stresovém prostředí.

Všem, kteří chtějí posílit imunitu.

 

Dávkování: 2-5 tobolek denně zapijte vodou 

Balení obsahuje: 84 kapslí (skleněný obal) 130 g

 

Složení: Konopný olej 63,9 %, modifikovaný bramborový škrob, zvlhčovač: glycerin, bramborový škrob, sorbitol, tobolka: zpracované mořské řasy Euchema, D-alfa tokoferol, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin, zpevnění: karnaubský vosk. Tobolka obsahuje 1,565 mg, 1000 mg BIO certifikovaného oleje z konopných semen a 10 mg vitamínu E (α-TE). 

Varování: Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.