FITCANN Bio konopný sirup se zázvorem

Pokud máte rádi přírodní produkty, doporučujeme vyzkoušet konopný sirup Fitcann. Z okouzlujících přírodních rezervací v České republice sbíráme konopí a dozrálé bio ovoce vysoké jakosti, které následně s láskou ručně upravujeme do formy sirupů. Motivuje nás sport, výkon sportovců a hlavně zdravý životní styl, který napomáhá pevnému zdraví a buduje pěknou postavu se zdravým duchem, jenž pohání fyzické tělo.

Objem: 250ml

Skladem
190 Kč
Kategorie: Produkty

Skvělou chuť konopnému sirupu dodává bio koncentrovaná jablečná šťáva z českých sadů. 

Konopný sirup můžete užívat v chladných dnech jako teplý nápoj a v létě jako osvěžující drink. Příjemně ochutí vafle a palačinky. Má specifickou chuť protknutou šťavnatými tóny ovoce a svěžestí zázvoru, kterou si zamilují i děti.

 

Proč jsme se rozhodli obohatit náš sirup bio zázvorem?

Protože se mu ve východním lékařství velmi daří. Zázvor lékařský pomáhá lidem po celém světě chránit se před virovým nebezpečím, stimuluje krevní oběh a v moderní společnosti je oceňován jako ideální prevence mnoha nemocí. 

 

V sirupu je dále obsažena vylisovaná bio citronová šťáva, která byla pěstována a zpracována ve Španělsku z citronů, jež nebyly chemicky ošetřeny. Chuťově jsou mnohem výraznější a lepší pro náš organismus.

 

Zákazníci produkt doporučují: 

  • při nachlazení, chřipce nebo angíně, ale i jako prevenci
  • lidem s vyšší fyzickou zátěží (lékaři, sportovci, děti, senioři)
  • v kuchyni (sladká kuchyně, snídaňové rituály) 
  • pro všechny, kteří se rozhodli přejít na zdravý životní styl
  • při nevolnostech na cestách

 

Obsahuje pouze cukry přirozeně se vyskytující v ovoci. 

Naše produkty vyrábíme v provozu, kde panuje výborná nálada, smích a láska. Věříme, že kvalitu produktů Fitcann oceníte a že vám pomohou na cestě k pevnému zdraví.

Bez přidaného cukru
Vegan

Složení: jablečný koncentrát bio, citronová šťáva bio, vodní výluh ze zázvoru bio a konopí setého bio.